Масло-теплоносій Shell Heat Transfer Oil S2 (209л)

Описание
15 600 грн
Минимальный заказ: 0.00 шт.
В наличии
Купить
Перезвоните мне
Товар можно оплатить онлайн:
Контактная информация
+380 (67) 674-15-04показать+380 (67) 674-15-04 все+380 (67) 674-15-04 Ольга+380 (63) 027-65-90 Татьяна+380 (67) 671-13-24 Татьяна
Адрес: 79040, Украина, Львовская обл., Львов, ул. Городоцкая 355, 79040
Написать компании

Описание

Shell Heat Transfer Oil S2

Масло-теплоносій

Основою Heat Transfer Oil S2 є суміш ретельно підібраних глибоко очищених мінеральних масел, обраних за їх здатність забезпечувати надзвичайно високі експлуатаційні властивості в непрямих закритих системах перенесення тепла.

Область застосування:

  • Закриті циркуляційні системи обігріву

для промислового використання (обробна галузь, хімічна промисловість, текстильні фабрики і ін.) і побутового (заповнені маслом обігрівачі).

Heat Transfer Oil S2 може використовуватися у високотемпературному обладнанні безперервного обігріву з наступними температурними межами:

  • макс.температура у плівці масла 340ºС
  • макс.температура в обємі масла 320ºС

 

Переваги

  • Збільшений інтервал обслуговування

Shell Heat Transfer Oil S2 створене на основі високо очищених мінеральних базових масел, завдяки чому масло добре протистоїть розщепленню, окисленню і загущенню. Це забезпечує ефективну роботу нагрівача з ефективною циркуляцією масла, при якій температура масляної плівки на поверхні нагрівача не перевищує зазначених меж.

  • Ефективність системи

Низька в'язкість забезпечує прекрасну плинність і сприяє передачі тепла в широких діапазонах температур. Shell Heat Transfer Oil S2 має низький тиск пари, що знижує ймовірність розщеплення масла, зменшує утворення летких продуктів розкладання, які вимагають наявності розширювальних камер і колекторів конденсату, для відновлення властивостей масла.

  • Захист від зношування

Shell Heat Transfer Oil S2 має антикорозійні властивості і має високу розчинну здатність, що зменшує утворення твердих відкладень за рахунок утримання продуктів окислення в підвішеному стані і утримує у чистоті внутрішню поверхню теплообмінників.

Специфікації і допуски

Відноситься до сімейства Q по ISO 6743-12.

Відповідає типовим вимогам DIN 51522.

Рекомендації

Термін служби масла Shell Heat Transfer Oil S2 залежить від конструкції системи і умов її роботи. Якщо система добре сконструйована і не піддається впливу аномальних робочих навантажень, термін служби масла може становити кілька років.

Необхідно регулярно контролювати стан масла, оскільки швидкість зміни фізико-хімічних показників має більш важливе значення, ніж їх абсолютні величини. Контрольованими характеристиками масла є: в'язкість, кислотне
число, температура спалаху (у відкритому і закритому тиглі) і вміст нерозчинних речовин.

Отзывы

Пока нет отзывов
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх